Serwisie Mazurkiewicz

W „Mazurkiewicz” zawsze stawiamy na transparentność w każdym etapie procesu obsługi samochodu. Jesteśmy świadomi, że zaufanie klienta buduje się na jasności i uczciwości w naszych działaniach. Dlatego też, gdy oddajesz nam swoje auto, możesz być pewien, że będziesz informowany na każdym kroku.

Nasz zespół mechaników zawsze chętnie udzieli Ci szczegółowych informacji dotyczących przeprowadzanych napraw. Przed przystąpieniem do prac omówimy z Tobą zakres naprawy, wymienione części i wszelkie dodatkowe koszty, jeżeli się pojawią. Jeśli w trakcie prac zostaną zauważone dodatkowe usterki, skontaktujemy się z Tobą przed podjęciem dalszych działań.

Po zakończonych pracach otrzymasz przejrzysty rachunek, na którym szczegółowo opisane będą wszystkie wykonane czynności, użyte części oraz koszty związane z pracą. Naszym celem jest unikanie nieporozumień i ukrytych opłat, dlatego stawiamy na pełną przejrzystość w kwestiach finansowych.

Wierzymy, że pełna informacja pozwala Tobie, jako naszemu klientowi, poczuć się pewnie i zadowolone z wyboru naszego warsztatu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naprawy lub rachunku, nasz personel jest gotów odpowiedzieć na nie i wyjaśnić każdy szczegół.

Dzięki naszemu podejściu do przejrzystości w naprawach i rachunku, chcemy, abyś opuszczając nasz warsztat, czuł się pewny, że Twój samochód był w najlepszych rękach, a Ty otrzymałeś dokładnie to, za co zapłaciłeś.

Nasz warsztat samochodowy kładzie duży nacisk na transparentność, uczciwość i satysfakcję klienta. Stawiamy na jasną komunikację, oferując klientom pełną informację na temat przeprowadzanych napraw i ewentualnych kosztów. Dbamy o to, aby każdy klient opuszczał nasz warsztat z pełnym zaufaniem do naszych usług.

Kirito Kirigaia
Kirito Kirigaia
2024-01-31
Bardzo Szybka, kompletna i profesjonalna obsluga, bardzo mili, kompetentni i konkretni fachowcy, jestem bardzo zadowolony jak bym mógł dał bym 7 gwiazdek
Andrzej Jureczko
Andrzej Jureczko
2024-01-24
Polecam
Marcin Giżycki
Marcin Giżycki
2024-01-21
Pełen profesjonalizm, zawsze trafna diagnostyka, indywidualne podejście do klienta. Polecam z czystym sumieniem…
Oskar Giżycki
Oskar Giżycki
2024-01-21
Wszystko na najwyższym poziomie jak w Top Gear. Z całym serduszkiem polecam. Z każdej naprawy auta profesjonalna fotorelacja. Kontakt z Panem Jarosławem wspaniały polecam wszystkim.
krrystoof
krrystoof
2024-01-21
Polecam ! Profesjonalne podejście do klienta, trafna diagnoza, choć skomplikowana, praca wykonywana sumiennie i klarownie, Widać że pracują tu ludzie z zamiłowania do samochodów. Polecam szczególnie.
Patryk Wysocki
Patryk Wysocki
2024-01-20
Polecam
Katarzyna Hoffmann
Katarzyna Hoffmann
2024-01-17
Porządny i godny zaufania zakład pod każdym względem. Wszystko wytłumaczone w prosty sposób, stały kontakt telefoniczny, jasno przedstawiony koszt napraw. Widac, ze auto jest oddawane w dobre rece, do osób z ogromną wiedza i zamiłowaniem. Miło sympatycznie i na najwyższym poziomie!
Favor Zaxonus
Favor Zaxonus
2024-01-16
Polecam wszystkim którzy szukają profesjonalnej pomocy, Chłopaki znają się na rzeczy , w trakcie trwania naprawy dostajemy dokumentację multimedialną i każda decyzja jest konsultowana . Polecam
Izabela M
Izabela M
2024-01-15
Wszystko na plus, fachowość,,terminowość, cena -polecam