"Kradzież na walizkę? Nie gdy mamy Keyless Protector!"

 

Dotyczy to samochodów wyposażonych w inteligentne kluczyki.
Do kradzieży potrzeba minimum dwóch złodziei posiadających dwie walizki/teczki, które pełnią funkcję skanera/wzmacniacza i odbiornika danych/transmitera. Walizki te komunikują się z kluczykiem samochodu i przechwytują sygnał otwarcia pojazdu oraz uruchomienia silnika.
Nie ma znaczenia gdzie znajduje się kluczyk; czy jest on wewnątrz budynku, np.: domu, biurze, czy znajduje się on w kieszeni, torebce lub teczce właściciela, przechwycenie sygnału przez skaner/wzmacniacz możliwe jest nawet z odległości 8 metrów od kluczyka.
Wzmocnienie sygnału jest tak silne, że przekazanie go do drugiego odbiornika/transmitera przy samochodzie możliwe jest na odległość do 800 metrów!
Samochód "myśli", że otwiera go właściciel oryginalnym kluczykiem.
Złodzieje w niewiarygodnie szybki sposób dokonują kradzieży samochodu. 
Kradzież trwa średnio 6 sekund!

 


Na tego typu kradzież narażone są wszystkie marki samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy.
Od roku 2012 system stał się popularny nie tylko w samochodach luksusowych, montowany jest w samochodach wszystkich producentów na świecie.

W naszej ofercie posiadamy zabezpieczenie przeciwkradzieżowe samochodów wyposażonych w system bezkluczykowy - Comfort Access, KeylessGo, Kessy itp.
Zabezpieczeniem tym jest Keyless Protector - urządzenie elektroniczne, które zabezpiecza kluczyk samochodu przed przechwyceniem przez osoby niepowołane sygnału otwarcia samochodu i uruchomienia silnika - mowa tutaj o wykorzystywanej przez złodziei metodzie kradzieży samochodów na tak zwaną "walizkę".

Keyless Protector ma formę klipsa, który nakładamy bezpośrednio na baterię kluczyka. Po założeniu natychmiast chroni kluczyk. Jest wyposażony w szereg czujników, które w określonych sytuacjach odcinają zasilanie kluczyka, a co za tym idzie uniemożliwia przechwycenie jego sygnału. 

 


Urządzenie nie wymaga ingerencji w instalację elektryczną, jest proste w montażu oraz w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo użytkownika oraz eksploatację samochodu.

 

Sugerowana cena urządzenia dla klienta detalicznego 600,00 PLN brutto.

 

 

 

 

 

 

Serwis Mazurkiewicz
Wawrów Dolny 101
66-400 Gorzów Wlkp.

serwismazurkiewicz@o2.pl

 

Jarek (mechanik):
607-49-17-42


Artur (części, zamówienia):
793-68-68-60

 

czynne:
poniedziałek - piątek: 8-16
sobota: 8-14

możliwość pracy do wieczora :)